Canon EOS 60Da

Výrobce:Canon
Objednací kód:6596B012AA
Kód výrobce:6596B012AA
Fotoaparát CANON EOS 60Da byl navržen speciálně pro astrofotografování – díky úpravě nízkopásmového filtru, který je umístěn před 18MP snímačem CMOS fotoaparátu, je citlivější na infračervené světlo. Má 18megapixelový snímač CMOS APS-C, displej LCD Clear View s variabilním úhlem natočení, rozsah citlivosti ISO 100 až 6 400, rozšiřitelný do ISO 12 800 a funkci intervalového snímání.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 33 900 Kč vč. DPH
28 017 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 3 dnů
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Citlivost na světlo s dlouhou vlnovou délkou:

Fotoaparát EOS 60Da vycházející z oblíbeného fotoaparátu EOS 60D se vyznačuje zvýšenou citlivostí na světlo H? s dlouhou vlnovou délkou, což z něj činí dokonalou volbu pro použití v astronomii. Upravený nízkopásmový optický filtr vylepšuje záznam jevů v infračerveném spektru, jako je difúzní mlhovina, a to přibližně trojnásobně v porovnání s fotoaparátem EOS 60D.

Vysoké rozlišení:

Zachyťte fotografie ve vysokém rozlišení se spoustou detailů. 18MP snímač CMOS pracuje se 14bitovým obrazovým procesorem DIGIC 4, díky čemuž zajišťuje snímky s nízkou úrovní šumu, a to i v případě snímání s dlouhou expozicí nebo s vysokou citlivostí ISO (maximálně ISO 6400, rozšiřitelné na ISO 12 800).

Displej LCD s variabilním úhlem natočení:

Upravte kompozici, zaostřete a snímejte z jakéhokoliv úhlu pomocí displeje LCD Clear View s variabilním úhlem natočení, úhlopříčkou 7,7 cm (3,0”) a poměrem stran 3:2 – dokonce i s fotoaparátem připevněným k dalekohledu.

Intervalové snímání:

Fotoaparát EOS 60Da nabízí za účelem intervalového snímání kompatibilitu s volitelným dálkovým ovladačem s časovačem TC-80N3 (při použití s dodávaným adaptérem RA-E3). Dálkové ovládání fotoaparátu a fotografování s fotoaparátem připojeným k počítači je možné provádět z jakéhokoliv osobního počítače nebo počítače Macintosh, a to pomocí dodávaného softwaru EOS Utility.

Zpět na předchozí stránku.

Partneři