Canon 70-300mm f/4,5-5,6 DO IS USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:9321A003AA
Kód výrobce:9321A006AA
Dárek: LENS PROMO-4000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D
Canon EF 70–300mm f/4.5–5.6 DO IS USM je první teleobjektiv se zoomem na světe, který je vybaven prvkem DO. Přesná optika zajišťuje kompaktní velikost, nízkou hmotnost a perfektní kvalitu obrazu.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 38 090 Kč vč. DPH
31 479 Kč bez DPH
Dostupnost:na dotaz
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Vlastnosti:Třívrstvý prvek DO9,99 cmDokonalá kvalita obrazuStabilizátor obrazuTiché, vysokorychlostní automatické zaostřování AFTrvalé manuální ostřeníKruhová clona pro dosažení efektu příjemně rozostřeného pozadíBlokování ovládání zoomuMěření vzdálenosti E-TTL IIPovrchová úprava objektivu je optimalizována pro použití digitálního fotoaparátu
Díky vícevrstvému difrakčnímu optickému (DO) prvku, stabilizaci obrazu (IS) a technologii Ultra Sonic Motor (USM) je objektiv EF 70–300 mm f/4,5–5,6 DO IS USM oslavou přesné optiky. Tento objektiv udává nové standardy kompaktní velikosti a vysoké kvality obrazu. Technologie IS umožňuje pořizování přesných ostrých snímků při nižších rychlostech závěrky, zatímco zadní ostření USM zalištuje rychlé a tiché automatické ostření.

Faktor DO
Objektiv EF 70–300 mm f/4,5–5,6 DO IS USM je jediným objektivem se zoomem na světě, který obsahuje prvek DO. Uvedení nového třívrstvého prvku DO činí objektiv nejen rychlejším, ale zajišťuje rovněž bezkonkurenční provedení obrazu. Prvek DO v kombinaci s běžnými refrakčními prvky zajišťuje kompenzaci aberace barev. Dosahuje úrovní korekce aberace barev, kterých bylo dříve možné dosáhnout pouze pomocí fluoritových prvků nebo objektivů UD (Ultra-low Dispersion – ultranízký rozptyl). Výsledkem je jedinečná kvalita obrazu a jedinečné malé balení.

Stabilizátor obrazu
Proslulá technologie Stabilizátoru obrazu (IS) společnosti Canon kompenzuje přibližně tři kroky, aniž by to vedlo k viditelnému zhoršení rozmazání obrazu. Výrazně zvyšuje okruh situací, při kterých lze fotografovat z ruky bez nutnosti použití stativ. Větší pohyb v konkrétním směru je automaticky rozpoznán jako vědomě se pohybující objekt. Korekce je v příslušném směru zastavena, aby se zamezilo návratu roztřesení.

Technologie Ultra Sonic Motor
Technologie USM kruhového typu zajišťuje vysokou rychlost, vysokou přesnost, superefektivní a prakticky neslyšné automatické zaostřování s vynikajícím točivým momentem pro rychlou odpověď a přesné zastavení. Používání technologie USM rovněž umožňuje trvalé ruční doostřování bez poškození mechanismu automatického zaostřování.

Atraktivní rozostření
Clona je řízena elektromagnetickou clonou (EMD), která zajišťuje rychlé, tiché a vysoce přesné ovládání a objektiv je vybaven kruhovou clonou umožňující dosáhnout efektu příjemně rozostřeného pozadí.

Práce s modely EOS
Mechanismus ovládání objektivu je upraven tak, aby specificky vyhovoval nejnovější řadě modelů EOS, a vytěžil maximum z výhody rychlosti objektivu. Informace o vzdálenosti nabízejí vyšší přesnost zaostřování spojenou s měřením fotografie s bleskem E-TTL II.

Nepoškozuje životní prostředí
V souladu s přísnou politikou ochrany životního prostředí společnosti Canon bylo při výrobě objektivu použito pouze bezolovnaté sklo.
 

Zpět na předchozí stránku.