Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:0344B010AA
Kód výrobce:0344B006
Dárek: LENS PROMO-4000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D
Když je ovladatelnost důležitá a kvalita objektivu představuje klíčový prvek, pak je objektiv řady L Canon EF 24–105 mm f/4L IS USM jedinečným profesionálním lehkým modelem se standardním zoomem.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 27 790 Kč vč. DPH
22 967 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Vlastnosti
•Optika řady L
•Lehký 4,3násobný zoom
•f/4 v celém rozsahu zoomu
•3krokový stabilizátor obrazu
•Prvek Super UD a asférické prvky objektivu
•Rychlé zaostřování
•Povrchová úprava Super Spectra
•Kruhová clona zajišťuje příjemné rozostření pozadí
•Měkké pouzdro a sluneční clona


Lehký objektiv se standardním zoomem pro profesionální fotografy.

Kvalita řady L
Objektiv EF 24–105 mm f/4L IS USM obsahuje přesnou optiku společnosti Canon, splňující ty nejvyšší standardy. Řada L představuje vlajkovou loď profesionálních objektivů společnosti Canon: spojuje v sobě vynikající obrazový výkon a dokonalou ovladatelnost i konstrukci odolnou proti prachu a vlhkosti.

Nízká hmotnost
Díky hmotnosti pouhých 670 g nabízí objektiv EF 24–105 mm f/4L IS USM 4,3násobný zoom v lehkém těle.

Pevná clona
Vzhledem k neměnné cloně v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti mohou fotografové nastavit expozici na největší clonu a používat zoom až do 105 mm, aniž by bylo třeba prodloužit čas závěrky.

Stabilizátor obrazu
Objektiv EF 24–105 mm f/4L IS USM je vybaven 3krokovým stabilizátorem obrazu (IS) od společnosti Canon. Stabilizátor obrazu je ideální pro práci z ruky, protože umožňuje použít časy závěrky až o tři hodnoty delší, aniž by došlo ke znatelnému zhoršení rozmazání obrazu.

Prvek Super UD a asférické prvky objektivu
Objektiv obsahuje prvek ze skla Super UD (ultra-low dispersion – ultranízký rozptyl) pro odstranění sekundárních barevných aberací, a asférické prvky objektivu pro korekci sférických aberací. Výsledkem jsou ostré, velmi kontrastní a nezkreslené snímky v celém rozsahu zoomu, bez ztráty zřetelnosti barevných okrajů objektu.

Automatické zaostřování
Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro rychle reagující a téměř neslyšné vysokorychlostní automatické zaostřování. Dobrý zadržovací točivý moment přesně zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování. Minimální zaostřovací vzdálenost je 0,45 m v celém rozsahu zoomu.

Povrchová úprava Super Spectra
Optimalizovaná povrchová úprava objektivu Super Spectra a tvarování prvků objektivu potlačují výskyt záblesků a stínů. K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava také napomáhá dosažení přirozené barevné vyváženosti a zvyšuje kontrast pro živoucí, věrné snímky.

Příjemné rozostření pozadí
Téměř dokonale kruhová clona pomáhá vytvářet rovnoměrné a přitažlivé rozostření pozadí.

Příslušenství
Sluneční clona ve tvaru „okvětních plátků“ a měkké pouzdro.

Zpět na předchozí stránku.

Partneři