Canon EF 8-15mm f/4 L Fisheye USM

TIPA
Výrobce:Canon
Objednací kód:4427B005AA
Kód výrobce:4427B005AA
Dárek: LENS PROMO-4000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D
irokoúhlý zoomový objektiv Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM, můžete využít buď jako celosnímkový či kruhový objektiv (u fotoaparátů s Full Frame), nebo jako kruhový u zrcadlovek s velikostí snímače menším než kinofilmové políčko. Objektiv patří do profesionální L řady a je velice rychlý a tichý.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 36 890 Kč vč. DPH
30 488 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Objektiv se zoomem typu „rybí oko“, kruhový či celosnímkový
Používáte-li fotoaparát se snímačem velikosti kinofilmového políčka (24 × 36 mm, „full frame“), není třeba kupovat dva speciální objektivy, protože objektiv EF 8-15mm f/4L Fisheye USM nabízí možnost pořizování celosnímkových i kruhových záběrů s efektem typu „rybí oko“. Fotografové, kteří používají digitální jednookou zrcadlovku s menším snímačem, mohou pořizovat celosnímkové záběry s efektem typu „rybí oko“. Zachycení kompletní scény nikdy nebylo jednodušší, když můžete využít 180stupňové diagonální zorné pole.

Kvalita řady L
Modelová řada L představuje špičkové profesionální objektivy společnosti Canon, ty nejlepší z precizně konstruovaných objektivů EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a vysokou odolností vůči prachu a vlhkosti.

Rychlé, tiché automatické zaostřování
Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a optimalizovaný algoritmus automatického zaostřování. K dispozici je elektronický přechod na plně manuální zaostřování bez nutnosti vypínat režim automatického zaostřování.

Zvýšená kvalita obrazu pomocí vrstvy SWC
Patentovaná struktura povrchových vrstev, navržená společností Canon pro digitální fotoaparáty, přispívá k minimalizaci výskytu odlesků a závoje, způsobených odrazy světla uvnitř objektivu. Povrchová úprava tak eliminací příčiny zabraňuje vzniku odlesků a přispívá k dosažení ostrého a čistého obrazu.

Snazší čištění objektivu
První a poslední čočka v objektivu je ošetřena fluorovou povrchovou vrstvou, která v porovnání s ostatními povrchovými úpravami zajišťuje jednodušší čištění povrchu čočky.Diskuse:

Zpět na předchozí stránku.