Canon EF-S 10-22mm f/3,5-4,5 USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:9518A030AA
Kód výrobce:9518A030AA
Dárek: LENS PROMO-3000Kč ZPĚT po koupi Canon EOS 7D Mark II nebo EOS 80D
Canon EF-S 10–22mm f/3.5–4.5 USM je mimořádně širokoúhlý objektiv určený pro všechny fotoaparáty řady EOS s bajonetem EF-S. Objektiv je výjimečně malý a lehký pro zajištění maximální mobility.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 15 490 Kč vč. DPH
12 802 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

VlastnostiSuper širokoúhlý objektiv se zoomem určený pro všechna těla fotoaparátů s bajonetem EF-SVynikající kvalita obrazůLehký a kompaktníZaostřovací vzdálenost pouze 24 cm.Rychlé a téměř tiché automatické zaostřování s pohonem USMPovrchová úprava Super SpectraKruhová clonaVolitelná speciální sluneční clona
Nová perspektiva
Díky efektivnímu rozsahu ohniskových vzdáleností od 16–35 mm ve formátu 35 mm je objektiv EF-S 10–22 mm f/3,5–4,5 USM pozoruhodným modelem vyznačujícím se vynikající kvalitou obrazu. S ním vaše fotografování získá nové rozměry a dostane se nových oblastí dramatického výrazu.

Za hranice lidské perspektivy
Super širokoúhlý zoom přináší nejen svobodný výběr přesně těch objektů, které mají na snímku být: také výrazně mění perspektivu a umožňuje dosáhnout dynamického výrazu. Díky tomuto objektivu se dostanete mimořádně blízko ke svým objektům a mnohonásobně se zvýší rozdíl velikosti blízkého objektu a jeho pozadí. Kreativní fotografové mohou tento jev využít k vytváření vyhraněného oddělení objektu a pozadí a tím dosáhnout efektu „tady a teď“, případně je možné získat efekt panoramatického ostření, kdy je vše, od popředí k pozadí, dokonale zaostřeno.

Malý, lehký a s velkým přiblížením
Vzhledem k dostupnému rozsahu ohniskových vzdáleností je objektiv EF-S 10–22 mm f/3,5–4,5 USM výjimečně lehký a kompaktní, také se vyznačuje neuvěřitelně krátkou minimální zaostřovací vzdáleností pouhých 24 cm.

Rychlé zaostření
Kroužkový mikromotor USM pracuje v dokonalé souhře s fotoaparátem a přináší nesmírně rychlé a přesné automatické zaostřování a prediktivní sledování – a vždy je k dispozici potlačení plně manuální režimem.

Určeno pro digitální technologii
Objektiv je zvláště určen pro digitální fotografii: obsahuje speciálně tvarované prvky a povrchovou úpravu Super Spectra. Ta potlačuje tvorbu stínů a reflexů, které mohou vzniknout v důsledku odrazů ze senzorů digitálních fotoaparátů. Výskyt reflexů lze ještě snížit využitím volitelné sluneční clony.

Rozostření pozadí Kruhová clona přináší příjemné rozostření pozadí při fotografování s otevřenou clonou: to je ideální pro vyvolání dojmu hloubky a zdůraznění objektu nebo modelu proti pozadí.

Zpět na předchozí stránku.