FOMEI BASIC 400P Kit

Výrobce:Fomei
Objednací kód:FY4252
Kód výrobce:FY4252

Sestava studiových záblesků FOMEI Basic Terronic 400P se skleněným krytem výbojky. Souprava je včetně stativů, softboxu 60x60cm, studiového deštníku a přepravní tašky na celou soupravu.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 13 390 Kč vč. DPH
11 066 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 3 dnů
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

CENA/VÝKON

Blesky Terronic Basic jsou ve skvělém poměru cena/užitná hodnota. Ač se nejedná o profesionální vybavení, tak s nimi můžete realitovat všechny fotografické nápady a plány.

SKLENĚNÝ KRYT VÝBOJKY

Oproti předešlé verzi Terronic Basic blesků jsme produktovou řadu Basic P opatřili krytkou z pevného skla, která při pádu světla chrání výbojku a žárovku.

PEVNÝ ARETAČNÍ KLOUB

Další značnou změnu je zesílený aretační kloub, který jsme vylepšili tak, aby kladl větší odpor naklánění blesku a zároveň udržel i těžké příslušenství. Snadnost manipulace s bleskem jsme však zachovali. 

VYLEPŠENÁ ELEKTROINSTALACE

I elektrosoučásti blesku prošli značnou změnou. Doba jde neustále dopředu a vyžaduje aktuální a moderní řešení elektroinstalace, které jsme v nové verzi Basic P posunuli na další úroveň.

BALENÍ OBSAHUJE

 

Součástí setu je vše, co základní domácí fotostudio může potřebovat. Dva studiové blesky Terronic Basic - 400 Ws, dva reflektory 16,5 cm, dva stojany pro blesky, jeden difuzní studiový deštník 85 cm, jeden soft box 60 x 60 cm a polstrovanou přepravní tašku.

 


Image 8

 


 

 

O SETU

  • Sestava Terronic Basic 400 je vhodná pro začínající fotografy, kteří techniku nevyužívají pro náročné každodenní focení, ale chtějí jednou za čas fotit produkty, nebo portréty. Z praxe je však sestava vhodná hlavně na začátky portrétové fotografie, produktové fotografie a podobných stylů.
  • Světla jsou napájeny kabelem z elektrické sítě a obsahují kromě výbojky také 150W halogenovou pilotní žárovku, která před použitím silného záblesku naznačí stíny a odlesky, a tak nemusíte dělat testovací fotku za fotkou, abyste správně nastavili světla, ale stačí si objekt nasvítit pilotními žárovkami a hned víte, že je třeba nějaké světlo postavit, nebo namířit jinak.
  •  Sestava obsahuje základ každého ateliéru a tím je reflektor, v tomto případě s průměrem 16,5cm. Pokud ho například namíříme do bílého stropu, dostaneme plošně nasvícenou místnost i s objektem uvnitř. Tento reflektor nám poskytuje tvrdé směrované světlo.
  • Velkým pomocníkem je i studiový průsvitový deštník, který se dá použít dvěma způsoby. Prvním je záblesk skrze deštník, který světlo změkčí jako změkčovací látka v softboxu. Druhý způsob je záblesk odrazem od deštníku, kdy se světlo stane měkčím a zároveň se více rozprostře po prostoru, avšak za cenu větší ztráty světla. 
  • Softbox má také vícero využití. Obsahuje dvě difúzní látky, které sice ubírají reálný výkon světla, ale tvoří jemnější přechody stínů a odlesků. Při postupném odebírání difúzních látek získáváme tvrdší světlo a stín a prázdný softbox bez látek funguje jako velký reflektor.

 


 

 

 

  Basic - 400 Výkon záblesku  
Výkon f-stop Výkon Ws Výkon
6,0 400 1/1
5,0 200 1/2
4,0 100 1/4
3,0 50 1/8
2,0 25 1/16

Zpět na předchozí stránku.