Tamrac Zuma 9 Secure Traveler fotobatoh Burgundy

Výrobce:Tamrac
Objednací kód:T-5729BUR
Kód výrobce:5729BUR
Pro bezpečné a diskrétní přenášení vašeho fotovybavení je TAMRAC Zuma 9 Secure Traveler jasnou volbou. Jediný přístup do batohu je na na vašich zádech. Batoh stačí jen otočit, utáhnout bederní popruh, otevřít a hned budete mít celý obsah po ruce. Batoh pojme DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem o max. délce 15 cm, výměnný objektiv a blesk, dále vaše osobní věci a do speciální kapsy IPad.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 2 050 Kč vč. DPH
1 694 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Pro vaši ochranu je zde pouze jeden přístup k vybavení a to pomocí rear-opening door víka které, pokud máte batoh na zádech, je proti vašim zádům. Pokud chcete cokoli vyjmout z vašeho batohu, pevně utáhnete popruh kolem pasu, sundáte ramenní popruhy a otočíte batoh kolem pasu dopředu. Rozepnete víko rear-opening door a máte plný přístup ke svému fotoaparátu i s nasazeným objektivem.
Uvnitř tohoto celopolstrovaného batohu jsou dvě komory. Nižší komora pojme DSLR fotoaparát s nasazeným objektivem o max. délce 15 cm, výměnný objektiv a blesk. Vyšší komora je vhodná k uložení vašich osobních věcí. Na vnitřní straně víka je polstrovaná kapsa pro iPad a několik kapes Windowpane-Mesh™ k uložení paměťových karet, baterií, adaptérů a dalších věcí. Dvě postranní síťované kapsy jsou ideální k uložení láhve s vodou nebo svačiny. Součástí brašny je i pláštěnka pro ochranu v extremním počasí.
Hmotnost:
762 g
Vnější rozměry:
24 x 18 x 35 cm
Vnitřní r. - spodní část:
24 x 16 x 17 cm
Vnitřní r. - horní část:
22 x 15 x 16 cm

Zpět na předchozí stránku.