HOYA polarizační filtr 72mm FUSION ANTISTATIC cirkulární

Výrobce:Hoya
Objednací kód:POLC72FUS
Kód výrobce:POLC72FUS

Cirkulární polarizační filtr HOYA Fusion 72mm s antistatickou povrchovou úpravou

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 1 980 Kč vč. DPH
1 636 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks

Provedení
Průměr
Početks

Hoya vyvinula novou antistatickou povrchovou úpravu, která se chová jako silové pole okolo filtru. Odpuzuje prachové částice. Nová antistatická úprava je použita u filtrů stávající série Pro 1D. 

Nová řada filtrů s touto povrchovou úpravou nese označení FUSION Antistatic. Tyto filtry vyžadují méně časté čištění a údržbu než běžné filtry. Filtry jsou vhodné pro použití v prašném prostředí. 

Nově přidaná poslední tvrzená antistatická vrstva odpuzuje vodu. Je odolná vůči nečistotám a poškrábání. Velmi snadno se čistí od různých skvrn a otisků prstů. Nová série profesionálních filtrů FUSION Antistatic se vyrábí v Japonsku. Tavením a mícháním pečlivě (ručně) vybíraných surovin vzniká vysoce kvalitní optické sklo. Aplikováním mimořádně přesné technologie nanášení 18 vrstev Super Multi-coating na povrch filtru se snižuji reflexe a je dosaženo vysoké propustnosti světla bez ovlivnění barevného vyvážení, kontrastu a čistoty obrazu. 

Filtry jsou ošetřeny 16 (8+8) antireflexními vrstvami a dvěma antistatickými vrstvami. Filtry Fusion jsou zasazeny do tenké, lehké hliníkové obroučky. Jednodílná obroučka zaručuje perfektní paralelnost filtru s rovinou senzoru a zabezpečuje tak maximální ostrost obrazu. 

Nízký profil obroučky zamezuje vinětaci při použití s ultra širokoúhlými objektivy.

Zpět na předchozí stránku.