HOYA polarizační filtr 40.5mm FUSION ANTISTATIC cirkulární

Výrobce:Hoya
Objednací kód:POLC40.5FUS
Kód výrobce:POLC40.5FUS

Polarizační filtr Hoya Fusion 40,5mm s antistackou úpravou pro snadnou údržbu.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 1 050 Kč vč. DPH
868 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks

Provedení
Průměr
Početks

Hoya vyvinula novou antistatickou povrchovou úpravu, která se chová jako silové pole okolo filtru. Odpuzuje prachové částice.
 

Nová antistatická úprava je použita u filtrů stávající série Pro 1D. Nová řada filtrů s touto povrchovou úpravou nese označení FUSION Antistatic.

Tyto filtry vyžadují méně časté čištění a údržbu než běžné filtry. Filtry jsou vhodné pro použití v prašném prostředí. Nově přidaná poslední tvrzená antistatická vrstva odpuzuje vodu. Je odolná vůči nečistotám a poškrábání. Velmi snadno se čistí od různých skvrn a otisků prstů.

Nová série profesionálních filtrů FUSION Antistatic se vyrábí v Japonsku. Tavením a mícháním pečlivě (ručně) vybíraných surovin vzniká vysoce kvalitní optické sklo. Aplikováním mimořádně přesné technologie nanášení 18 vrstev Super Multi-coating na povrch filtru se snižuji reflexe a je dosaženo vysoké propustnosti světla bez ovlivnění barevného vyvážení, kontrastu a čistoty obrazu.

Filtry jsou ošetřeny 16 (8+8) antireflexními vrstvami a dvěma antistatickými vrstvami. Filtry Fusion jsou zasazeny do tenké, lehké hliníkové obroučky. Jednodílná obroučka zaručuje perfektní paralelnost filtru s rovinou senzoru a zabezpečuje tak maximální ostrost obrazu.
 

Nízký profil obroučky zamezuje vinětaci při použití s ultra širokoúhlými objektivy.

Zpět na předchozí stránku.