KENKO Protector filtr 52mm REALPRO ASC slim

Výrobce:Kenko
Objednací kód:KE-PR52REALPRO
Kód výrobce:225277

Ochranný filtr 52 mm Kenko REALPRO Protector ASC je vhodný pro ochranu objektivu před fyzickým poškozením, znečištěním či poškrábáním. 

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 405 Kč vč. DPH
335 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 3 - 5 ks

Provedení
Průměr
Početks

Filtr je vyroben z optického skla, tudíž nijak neovlivňuje kvalitu obrazu, a je tak možné mít jej nasazen na objektivu po celou dobu focení.

ASC (Anti-Stain Coating) je nová technologie povrchové úpravy filtru, díky níž vlhkost a kapky vody sklouznou z filtru a zanechávají jej čistý. Stejně tak prach a další nečistoty se na hladký povrch filtru nelepí tak silně, takže setření nečistot je dílem okamžiku. 


Antireflexní technologie Kenko Multi Coating (mnohavrstevná povrchová úprava) zajišťuje maximální propustnost světla a minimalizuje rušivé odlesky a stíny způsobené odlrazy světla.

Ultra tenká objímka filtru zabraňuje vinětaci u širokoúhlých objektivů a zaručuje focení bez světelných ztrát. Na objímce je z vnější strany rýhování proti sklouznutí při upevňování či sundavání filtru.

Celá objímka je potažena vrstvou černého saténového hliníku, který jednak snižuje veškeré nežádoucí vnitřní odrazy a navíc zvyšuje tření mezi prsty a objímkou, čímž usnadňuje manipulaci s filtrem. Aby nedocházelo k úniku světla mimo okraj filtračního skla, je vnější hrana skla opatřena speciálním černým inkoustem.

Filtr je dodáván v UV ochranném pouzdře.

Zpět na předchozí stránku.