POLAROID Go White

Výrobce:Polaroid
Objednací kód:9035
Kód výrobce:9035

Velmi kompaktní fotoaparát pro instantní fotografii Polaroid Go White
Fotoaparát používá nové filmy Polaroid Go, které využívají stejnou technologii jako je u Polaroid I-Type apod., nejedná se o žádný tisk :). listy filmu jsou velké 66,6x53,9mm s velikostí obrázku 47x46mm.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 3 290 Kč vč. DPH
2 719 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Se svými rozměry pouhých 10,5 cm na délku, 8,3 cm na šířku a 6,1 cm na výšku je Polaroid Go nejmenším analogovým instantním fotoaparátem na světě. Byl navržen jako snadno přenosný a kreativní společník spolu s filmem, který je miniaturní verzí klasického čtvercového formátu. Nový fotoaparát a film jsou nejvýznamnější a nejzajímavější změnou ve velikosti Polaroidu za poslední desítky let.

Fotoaparát Polaroid Go je dostupný v klasické bílé barevné kombinaci a přiklání se tak k ikonickému dědictví designu, přitom však vytváří nový formát instantních fotoaparátů pro novou generaci. Navzdory své kompaktní velikosti má fotoaparát vše, co si můžete od klasického instantního fotoaparátu přát. Polaroid Go nabízí nově vyvinuté selfie zrcátko, vlastní časovač, baterii s dlouhou výdrží, dynamický blesk, dvojitou expozici a příslušenství vhodné k přenášení. Limitem je kreativita, nikoli velikost.
 

Zpět na předchozí stránku.