Canon EF 100mm f/2,8 Macro L IS USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:3554B005AA
Kód výrobce:3554B005AA
Dárek: LETNÍ CASHBACK 3200 Kč ZPĚT, LENS PROMO 1900 Kč ZPĚT
Canon EF 100mm f/2.8 Macro IS USM řady L je první objektiv, který je vybaven stabilizátorem obrazu s detekcí úhlu a posunu, jež je vysoce účinná při zaostřování na krátké vzdálenosti. Makroobjektiv se stabilizátorem obrazu, který nastavuje nové standardy výkonu a funkcí.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 25 790 Kč vč. DPH
21 314 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Kvalita řady L
Tento objektiv je ztělesněním nejvyšších standardů optiky, kvality konstrukce, spolehlivosti a možností manipulace řady L od společnosti Canon. Součástí robustní konstrukce je těsnění proti prachu a vlhkosti určené k ochraně objektivu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Hybridní stabilizátor obrazu
Nový stabilizátor obrazu konstruovaný speciálně pro využití v makroobjektivech. Je schopen korigovat pohyb posunu objektivu, stejně jako úhlový pohyb, které většina IS systémů korigovat neumí. To umožňuje 2krokovou korekci při 1,0násobném zvětšení, se zvýšením na 3krokovou při 0,5násobném zvětšení a 4krokovou při normálním fotografování.

Prvek UD objektivu (Ultra low dispersion neboli ultranízký rozptyl) zajišťuje vysokou kvalitou obrazu
Použití prvku UD v konstrukci objektivu účinně odstraňuje chromatickou aberaci. To zajišťuje vynikající kvalitu obrazu s vysokým rozlišením, vysokým kontrastem a vynikající reprodukcí barev.

Přepínač omezovače zaostřování
Objektiv je vybaven 3polohovým přepínačem omezovače zaostřování za účelem zlepšení využití objektivu fotografem. Pomocí omezení pro blízké objekty, vzdálené objekty a všechny objekty může uživatel zvýšit rychlost automatického zaostřování, což mu umožní rychlejší pořizování fotografií.

Krásné rozostření pozadí s kruhovou clonou s 9 lamelami
U snímků pořízených při odclonění pomáhá kruhová lamelová clona vytvořit rovnoměrné rozostření pozadí a zdůraznit fotografované objekty.

Rychlé a tiché automatické zaostřování
Mimořádně rychlé a téměř neslyšné automatické zaostřování pohání kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor). K dispozici je upřednostnění plně manuálního zaostřování bez nutnosti vypínat automatické. Objektiv nabízí minimální zaostřovací vzdálenost 0,3 m.

Kompatibilní příslušenství (nutno dokoupit zvlášť): Průměr filtru: 67 mm Sluneční clona typu: ET-73 pouzdro na objektiv: LP1219Parametry:Počet čoček / skupin15/12 Typ AF motorukroužkový USMMinimální zaclonění2,8 Průměr filtru (mm)67Maximální zaclonění32 PouzdroLP1219Úhel záběru (°)24 Sluneční clonaET-73Stabilizátor obrazuANO Rozměry - průměr (mm)77,7BajonetEF Rozměry - délka (mm)123Počet lamel clony9 Hmotnost (g)625Nejbližší zaostřitelná vzdálenost (cm)30 Záruka24 měsícůDiskuse:

Zpět na předchozí stránku.