Canon EF 24mm f/1,4 L USM II

Výrobce:Canon
Objednací kód:2750B005AA
Kód výrobce:2750B005AA

Širokoúhlý objektiv s vynikající světelností Canon EF 24mm f/1,4 L USM II se řadí do profesionální L řady, která zaručí vynikající výsledky za všech okolností. Je zvlášť odolný a má speciální úpravu proti prachu.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 45 190 Kč vč. DPH
37 347 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Výhody

  • Ohnisková vzdálenost 24 mm
  • Vysoká světelnost f/1.4
  • Asférické a UD členy
  • Subwavelength Structure Coating
  • USM motor, neomezené manuální ostření
  • Mechanismus vnitřního ostření pomocí plovoucích prvků
  • Těsnění proti prachu
  • Vysoká odolnost

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 24mm f/1.4L II USM

Prvotrídní objektiv s vysokou svetelností


Objektiv EF 24mm f/1.4L II s vynikající světelností f/1.4 umožňuje vysoce kvalitní fotografování i při nízkých hladinách osvětlení a jeho kruhová clona a nízká hloubka ostrosti pomáhají vytvořit příjemné rozostřené pozadí. Díky ohniskové vzdálenosti 24 mm je ideální pro širokoúhlé záběry,  objektiv splní náročné požadavky fotoreportérů, fotografů krajinářů a všech, kteří rádi pořizují širokoúhlé záběry.

Asférické a UD cleny


EF 24mm f/1.4L II nabízí výrazne vyšší kvalitu obrazu, a to díky prítomnosti dvou vysoce presných asférických optických clenu, které korigují vady, jako jsou zakrivení pole a zkreslení. Chromatickou aberaci, která bežne vzniká pri širokoúhlém snímání, potlacují dva UD cleny, jež zajištují optimální kvalitu obrazu a vynikající prokreslení detailu po celé ploše obrazu.

Subwavelength Sstructure Coating


Optika tohoto objektivu určeného pro digitální fotografii je opatřena patentovanou povrchovou vrstvou Canon, která pomáhá minimalizovat výskyt svetelného závoje a stínu způsobených odlesky od vnitřních částí. Povrchová vrstva odstraňuje příciny vzniku odlesků a zajištuje čisté a jasné snímky.

USM motor


Ultrazvukový motor (USM – Ultra Sonic Motor) objektivu EF 24mm f/1.4L II umožnuje tiché a velmi rychlé automatické zaostřování a fotografům nabízí možnost kdykoliv manuálně zaostřit. Systém vnitřního ostření pomocí plovoucích prvků zajištuje vysokou kvalitu obrazu v celém fokálním rozsahu.

Vysoká odolnost


Objektivy Canon jsou konstruovány tak, aby obstály pri běžném použití i v těch nejnáročnějších podmínkách. Těsnicí prvky chrání objektiv před nepřízní počasí a prachem. Je dodáván se sluneční clonou a mekkým pouzdrem.

Bezolovnatá optika


Při výrobě optiky objektivu EF 24mm f/1.4L II bylo použito ekologicky šetrné bezolovnaté sklo.

Zpět na předchozí stránku.