Canon EF 28-300mm f/3,5-5,6 L USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:9322A010AA
Kód výrobce:9322A010AA
Dárek: LENS PROMO-7000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D

Profesionální objektiv s mimořádným zoomovým rozsahem Canon EF 28-300 mm f/3,5-5,6 L USM umožní rychlý přechod od širokoúhlého záběru k velkému přiblížení. Objektiv je ideálním řešením v situacích, kdy není čas měnit objektivy. Má robustní konstrukci a je velice tichý.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 69 990 Kč vč. DPH
57 843 Kč bez DPH
Dostupnost:na dotaz
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Výhody

  • 11× zoom
  • Kvalita řady L
  • Stabilizátor obrazu
  • Minimální zaostřovací vzdálenost 0,7 m
  • Plně manuální zaostřování
  • Konstrukce odolná proti prachu a vodě
  • Kruhová clona
  • Měření vzdálenosti E-TTL II
  • Povrchová úprava objektivu optimalizovaná pro digitální fotoaparáty

Skutečně všestranný objektiv


Díky rozsahu zoomu od širokoúhlého zobrazení po super teleobjektiv je nejnovější profesionální objektiv společnosti Canon určen profesionálním fotografům, kteří nechtějí často měnit objektivy a rádi by snížili celkovou hmotnost fotografického vybavení. Skvěle se hodí pro fotoreportéry a fotografy, kteří jsou neustále v pohybu.

Stabilizátor obrazu s rozsahem 3 EV


Objektiv EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM s technologií stabilizátoru obrazu (IS) nabízí při slabém osvětlení kompenzaci 3 EV. V situacích, kdy nebudete moci použít stativ nebo blesk, vám pohyb fotoaparátu nerozmaže snímky ani při nižších rychlostech závěrky. Pokud objektiv zjistí, že fotograf sleduje pohybující se objekt, tak v tomto směru stabilizaci obrazu vypne.

Ultrazvukové zaostřování

Kroužkový ultrazvukový motor mimořádně rychle pohání automatické zaostřování, a to téměř neslyšně. Bezchybná reakce při zastavení zajišťuje přesné dosažení ostrosti, aniž by došlo k přeostření. K dispozici je navíc plně manuální doostření, které umožňuje upravit zaostření bez nutnosti ukončení režimu AF.

Dokonale vhodný pro digitální přístroje

Tvar a povrchová úprava modelu EF 28-300mm byly optimalizovány, aby potlačovaly zdvojení obrazu a odlesky. Objektiv se tak skvěle hodí pro digitální fotoaparáty. Při nasazení na digitální zrcadlovky se senzorem velikosti APS-C je ohnisková vzdálenost objektivu v ekvivalentu 45–480 mm.

Přesná optika pro vysokou kvalitu obrazu

Nádherný kontrast, nízké zkreslení a vysoké rozlišení v celém obrazu se projevují v celém rozsahu zoomu. Elektromagnetická membrána EMD zajišťuje rychlé, tiché a velmi přesné ovládání clony. Kruhová clona nabízí příjemné rozostření pozadí.

 

Zpět na předchozí stránku.