Canon EF 28mm f/1,8 USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:2510A012AA
Kód výrobce:2510A017AA
Dárek: LENS PROMO-1600Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D

Svou vynikající ostrostí i v krajích snímku Vás ohromí pevný širokoúhlý objektiv Canon EF 28mm f/1,8 USM. Objektiv má asférický člen, který minimalizuje sférickou aberaci. Je velice kompaktní a vhodný pro většinu fotografických scén

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 12 890 Kč vč. DPH
10 653 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Výhody

 • Široký zorný úhel 75° na fotoaparátu se snímačem o velikosti políčka kinofilmu
 • Vysoká světelnost f/1,8
 • Ultrazvukový motor zaostřování s plně manuálním doostřováním
 • Minimální zaostřovací vzdálenost 25 cm
 • Asférický prvek objektivu
 • Velikost filtru 58 mm

   

  Rychlý a širokoúhlý


  Vysoká světelnost objektivu f/1,8 zajišťuje, že fotografové mohou používat vysoké rychlosti závěrky v řadě různých světelných podmínek a rozmazávat pozadí řízením hloubky ostrosti. Asférický prvek objektivu koriguje zkreslení a zajišťuje, že snímek bude ostrý v celém záběru.
  Při nasazení na fotoaparáty EOS se snímači o velikosti APS-C nabízí objektiv EF 28 mm f/1,8 USM zorné pole, které odpovídá zornému poli objektivu s ohniskovou vzdáleností 45 mm nasazeného na fotoaparát se snímačem o velikosti políčka kinofilmu, což z něj činí ideální standardní objektiv s vysokou světelností.

  Ultrazvukové zaostřování


  Kroužkový ultrazvukový motor mimořádně rychle pohání automatické zaostřování, a to téměř neslyšně. Prvotřídní moment zastavení zajišťuje přesné dosažení bodu zaostření, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je navíc plně manuální doostření, které umožňuje upravit zaostření bez nutnosti ukončení režimu AF.

  Povrchová úprava Super Spectra


  Povrchová úprava Super Spectra zajišťuje přesné vyvážení barev a zlepšuje kontrast. Také omezuje vznik závoje a odlesků – běžný problém způsobený odrážejícím se světlem ze snímače fotoaparátu.

  Integrace s měřením záblesků E-TTL II


  Objektiv EF 28 mm f/1,8 USM předává informace o vzdálenosti zpět do systému měření záblesků E-TTL II kompatibilního fotoaparátu EOS, aby zajistil optimální měření záblesků.

Zpět na předchozí stránku.