Canon EF 28mm f/2.8 IS USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:5179B005
Kód výrobce:5179B005
Dárek: LENS PROMO - 1600Kč zpět po koupi s DSLR

Objektiv Canon EF 28 mm f/2,8 IS USM s integrovaným stabilizátorem obrazu s účinností až -4 EV představuje výborný víceúčelový širokoúhlý objektiv.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 13 190 Kč vč. DPH
10 901 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv


Prvotřídní 28mm širokoúhlý objektiv nabízející pozorovací úhel 75° u plnoformátových fotoaparátů DSLR. U fotoaparátů EOS se snímači formátu APS-C je to vynikající standardní objektiv, který nabízí ekvivalentní pohled jako 45mm objektiv u plnoformátových fotoaparátů.

Snímejte za slabého osvětlení


Světelnost f/2,8 umožňuje fotografování z ruky ve světle, které je k dispozici, bez nutnosti použití blesku. Stabilizace obrazu umožňuje rychlosti závěrky až o 4 EV pomalejší, než jaké se používají za normálních okolností, aniž by došlo k roztřesení fotoaparátu.

Rychlé a tiché automatické zaostřování


Ultrazvukový mikromotor (USM) od společnosti Canon poskytuje rychlé a téměř neslyšitelné zaostření. Plně manuální doostření umožňuje jemně upravit zaostření bez nutnosti změny režimů zaostření.

Zaostřovací vzdálenost


Dostaňte se k objektu až na vzdálenost 0,23 m a užijte si dramatickou širokoúhlou perspektivu.

Prostorově úsporný design


S váhou pouhých 260 g a rozměry 68,4 mm × 51,5 mm je objektiv EF 28 mm f/2,8 IS objektivem, který můžete vzít kamkoliv. Skvělá volba pro cestovatelské fotografie, fotografování krajiny a dokumentární fotografie.

Navrženo pro skvělou kvalitu obrazu


Kruhová clona se 7 lamelami poskytuje krásné rozostření, zatímco povrchová úprava Super Spectra snižuje výskyt odlesků. Model EF 28 mm f/2,8 IS je prvotřídní objektiv v klasickém designu minimalizující zkreslení a aberace, které mohou snížit kvalitu obrazu.

Oblast použití


Je dokonalý pro fotografování krajiny, cestovatelské fotografie a reportážní využití a jeho širokoúhlý záběr umožňuje dramatické snímání zblízka.

Sluneční clona EW-65B není součástí balení

Zpět na předchozí stránku.