Canon EF 300mm f/2,8 L IS USM II

CANON
Výrobce:Canon
Objednací kód:4411B005AA
Kód výrobce:4411B005AA
Dárek: LENS PROMO-13000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D,7D MarkII,80D

Superteleobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností Canon EF 300 mm f/2,8 L IS USM II má lehkou, pevnou konstrukci a vyniká svým 4krokovým stabilizátorem obrazu, který lze nastavit v třech různých režimech. Objektiv je velice rychlý a tichý.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 187 390 Kč vč. DPH
154 868 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do týdne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Výhody

  • Vysoce výkonný silný teleobjektiv se zoomem, ohniskovou vzdáleností 300 mm a světelností f/2,8
  • Součást oceňované řady L od společnosti Canon
  • Odolný, robustní a lehký
  • 4krokový stabilizátor obrazu
  • Vylepšená kvalita obrazu díky povrchové úpravě SWC
  • 3 režimy stabilizace obrazu (IS)
  • Tiché a rychlé automatické zaostřování

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

Vysoce výkonný silný teleobjektiv se zoomem


Vysoce výkonný silný teleobjektiv EF 300mm f/2.8L IS II USM s velkou světelností f/2,8 nabízí vynikající kvalitu obrazu v odolném a lehkém těle.

Kvalita řady L


Řada L je vlajkovou profesionální řadou objektivů Canon a představuje to nejlepší z precizní optiky EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a jsou vysoce odolné proti prachu a vlhkosti.

Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV


Stabilizátor obrazu Canon umožňující prodloužení expozičních časů až o 4 kroky nastavení je speciálně navržený pro specifický ohniskový rozsah objektivu a zamezuje rozostření snímku, k nemuž může dojít při fotografování z ruky či snímání s dlouhými expozicními časy. Automatická detekce sledování objektu zajišťuje efektivní výkon při sledování rychle se pohybujících objektů, a protože je systém stabilizace obrazu zabudován v objektivu, je působení systému viditelné v hledáčku.

Vylepšená kvalita obrazu díky povrchové úpravě SWC


Pro potřeby digitálního fotografování byla navržena vrstva SubWavelength patentovaná společností Canon, která předchází zdvojení obrazu a odleskům způsobeným vnitřními odrazy. Povrchová úprava eliminuje odlesky a zajišťuje ostré a čisté snímky.

3 režimy stabilizace obrazu (IS)


Nový režim stabilizace obrazu (IS) se ideálně hodí pro všechny typy akční fotografie, zejména pro disciplíny, které vyžadují sledování pohybujícího se objektu, protože aktivuje prvky stabilizátoru obrazu až při expozici.

Rychlé a tiché automatické zaostřování


Kroužkový ultrazvukový motor USM využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a optimalizovaný algoritmus. K dispozici je elektronické potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.

Zpět na předchozí stránku.