Canon EF 35mm f/2 IS USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:5178B005AA
Kód výrobce:2512A011

Kompaktní objektiv s optickým stabilizátorem obrazu Canon EF 35 mm f/2 IS USM. Rychlé ostření pomocí kruhového motůrku USM s možností ručního přeostření bez nutnosti přepínání typu ostření na objektivu. Asférický prvek objektivu zvyšuje kvalitu obrazu.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 14 390 Kč vč. DPH
11 893 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Výhody

  • Stabilizace obrazu až 4 EV
  • Vysoká světelnost f/2
  • Ultrazvukové automatické zaostřování pro rychlé a přesné zaostřování
  • Kompaktní, lehký design
  • osmilamelová clona pro jemný bokeh
  • Prvky z lisovaného skla pro trvalou ostrost
  • Minimální zaostřovací vzdálenost 0,24 m

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 35mm f/2 IS USM

Přirozený širokoúhlý pohled


Objektiv EF 35 mm f/2 IS USM nabízí přirozenou perspektivu a širší zorný úhel, a proto je vhodným alternativním standardním objektivem k tradiční 50mm optice při použití spolu s digitální jednookou zrcadlovkou se snímačem o velikosti políčka kinofilmu. Při použití s fotoaparáty EOS se snímačem o velikosti APS-C pak nabízí zorný úhel podobný jako u 56mm objektivů.

Stabilizace obrazu pro snímání za slabého osvětlení


Fotografujte z ruky za slabého osvětlení s časy závěrky o 4 EV delšími, než se běžně doporučuje. Technologie stabilizátoru obrazu (IS) automaticky rozpozná, začne-li se fotograf otáčet s cílem sledování pohybujícího se objektu, a v tomto směru vypne stabilizaci. 

Vysoká světelnost f/2


Fotografování se světelností vysokou až f/2 umožňuje fotografům pracovat s mělkou hloubkou ostrosti. Užívejte si jasný snímek v hledáčku a relativně vysoké rychlosti závěrky i za podmínek se slabým osvětlením. 

Pokročilé automatické zaostřování


Zažijte rychlé a téměř tiché automatické zaostřování díky kroužkovému ultrazvukovému motoru AF. Mějte vše pod kontrolou pomocí plně manuálního doostřování.

Propracovaný optický design


Asférický prvek objektivu maximalizuje kvalitu obrazu a kruhová clona se osm lamel nabízí jemné rozostření. Objektiv EF 35 mm f/2 IS USM zaostřuje až do vzdálenosti 0,24 m, čímž vám umožní dostat se k objektům ještě blíže.

Kompaktní design


Je natolik malý, že si vždy najde místo ve vaší brašně. Proto se objektiv EF 35 mm f/2 IS USM dokonale hodí pro reportážní a pouliční fotografování.

Sluneční clona EW-72 není součástí balení

Zpět na předchozí stránku.