Canon EF 400mm f/2,8 L IS USM II

CANON
Výrobce:Canon
Objednací kód:4412B005AA
Kód výrobce:4412B005AA

Canon EF 400 mm f/2,8 L IS USM II je velmi světelný teleobjektiv řady L, vybavený 4krokovým stabilizátorem obrazu se 3 režimy. Objektiv je ideální pro fotografování sportovních akcí a přírody.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 298 090 Kč vč. DPH
246 355 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do týdne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Mimořádně výkonný superteleobjektiv Objektiv EF 400mm f/2.8L IS II USM s vysokou světelností f/2,8 představuje mimořádně výkonný superteleobjektiv, kombinující výjimečně kvalitní obraz s odolnou konstrukcí z hořčíkové slitiny a titanu, snižující jeho hmotnost.

Kvalita řady L
Modelová řada L představuje špičkové profesionální objektivy společnosti Canon, ty nejlepší z precizně konstruovaných objektivů EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a vysokou odolností vůči prachu a vlhkosti.

4krokový stabilizátor obrazu (Image Stabilizer)
4krokový optický stabilizátor obrazu Image Stabilizer, speciálně navržený pro konkrétní rozsahy ohniskových vzdáleností, zamezuje rozmazání snímku, ke kterému může dojít při fotografování z ruky nebo při použití dlouhých expozičních časů. Automatická detekce sledování objektu zajišťuje efektivní výkon při sledování rychle se pohybujících objektů, a protože je systém stabilizace obrazu zabudován v objektivu, je působení systému viditelné v hledáčku.


3 režimy stabilizace obrazu
Nový režim stabilizace obrazu IS Mode 3 je ideálně nastaven pro fotografování každé akce a zvláště se hodí pro případy, kdy musíte použít techniku sledování objektu, protože aktivuje prvky stabilizace obrazu až při expozici.

Zvýšená kvalita obrazu pomocí vrstvy SWC
Patentovaná struktura povrchových vrstev, navržená společností Canon pro digitální fotoaparáty, přispívá k minimalizaci výskytu odlesků a závoje, způsobených odrazy světla uvnitř objektivu. Povrchová úprava tak eliminací příčiny zabraňuje vzniku odlesků a přispívá k dosažení ostrého a čistého obrazu.

Rychlé, tiché automatické zaostřování
Kruhový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a optimalizovaný algoritmus automatického zaostřování. K dispozici je elektronický přechod na plně manuální zaostření bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.

Zpět na předchozí stránku.