CANON EF 400mm f/4 DO IS II USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:8404B005AA
Kód výrobce:8404B005AA
Dárek: LENS PROMO-13000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D,7D MarkII,80D

CANON 400/4 DO IS II USM je objektiv s difrakční optikou, která umožňuje lehčí a kompaktnější konstrukci objektivu a optickým stabilizátorem obrazu.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 189 900 Kč vč. DPH
156 942 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do týdne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Výhody

  • Kompaktní a lehký 400mm objektiv
  • Vynikající kvalita obrazu. Odolný proti reflexům a barevné aberaci
  • Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV snižuje vliv otřesů fotoaparátu
  • Ostřete přesně pomocí pokročilých ovládacích prvků automatického ostření s plně manuálním doostřováním
  • Díky konstrukci odolné proti povětrnostním vlivům můžete pokračovat ve fotografování, i když se okolní podmínky zhorší

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM

Přenosný, lehký design


Model EF 400mm f/4 DO IS II USM je menší a lehčí než objektiv 400 mm f/4 s konvenční konstrukcí: váží pouhých 2 100 g. Je to možné díky využití inovativní difrakční optické (DO) technologie společnosti Canon, která koriguje nežádoucí optické efekty, které by jinak provázely tak drastické zmenšení velikosti.

Zlepšená odolnost proti reflexům a barevné aberaci


Díky využití difrakční optické (DO) technologie třetí generace nabízí model EF 400mm f/4 DO IS II USM vynikající výkon, zvláště používají-li ho fotografové pro snímky sportu, divoké přírody a zpravodajství. Objektiv je odolný proti reflexům a barevné aberaci a poskytuje vynikající ostrost napříč celým záběrem.

Technologie stabilizátoru obrazu


Snímejte s jistotou pomocí rychlostí závěrky až o čtyři EV pomalejší než obvykle. Funkce Image Stabilizer (Stabilizátor obrazu) objektivu EF 400mm f/4 DO IS II USM ochrání před vlivem otřesů fotoaparátu a zachová důležitou ostrost. Stabilizátor obrazu (IS) tohoto objektivu pracuje v jednom ze tří režimů: první je určen pro nehybné objekty, druhý pro sledování pohybujících se objektů a třetí je určen pro nepředvídatelné akce s rychlým pohybem.

Mějte stále zaostřeno


Intuitivní ovládací prvky na těle objektivu EF 400mm f/4 DO IS II USM si vaše prsty při fotografování instinktivně najdou. Široký zaostřovací kroužek umožňuje provádět jemné úpravy, aniž byste museli oddálit fotoaparát od oka. Ovládací prvky předvolby zaostření a zastavení zaostřování umožňují fotografům soustředit se na specifický bod na scéně. 

Skvělé také pro filmy


Technologie elektromechanického zaostřování umožňuje fotografům při snímání videa dosáhnout efektu plynulé změny zaostřovací vzdálenosti, které vytvářejí hladký přechod mezi různými částmi scény.

Spolehlivá konstrukce


I v náročných podmínkách vám objektiv EF 400mm f/4 DO IS II USM umožní s jistotou pokračovat ve snímání. Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům chrání před prachem a vlhkostí. Fluorový potah odolný proti šmouhám na předním členu objektivu odpuzuje vodu a nečistoty.

Zpět na předchozí stránku.