Canon EF 400mm f/5,6 L USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:2526A021AA
Kód výrobce:2526A021AA
Dárek: LENS PROMO-4000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D

Teleobjektiv Canon EF 400 mm f/5,6 L USM je velmi oblíbený jak kvůli cenové dostupnosti, tak i díky nízké hmotnosti. Sympatické je též provedení sluneční clony, která se nedá ztratit, protože je integrovaná - jednoduše se jen vysune, V konstrukci objektivu je použita i 1 UD čočka pro eliminaci chromatické vady. Objektiv je rovněž vybaven odnímatelným adaptérem na stativ.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 36 990 Kč vč. DPH
30 570 Kč bez DPH
Dostupnost:na dotaz
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Kompaktní lehký superteleobjektiv


Tento vysoce výkonný objektiv byl navržen s ohledem na přenositelnost a snadnou obsluhu. Objektiv EF 400 mm f/5,6L USM je vybaven prvkem s ultranízkým rozptylem (UD) a jedním prvkem se super ultranízkým rozptylem, jehož charakteristiky jsou podobné fluoritovému prvku. Výsledkem této kombinace jsou ostré snímky od prvního do posledního rohu. Objektiv je rovněž vybaven integrovanou clonou a odnímatelným adapterem stativu.

Kvalita řady L


Modelová řada L představuje špičkové profesionální objektivy společnosti Canon, ty nejlepší z precizně konstruovaných objektivů EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a mají zvýšenou odolnost proti prachu a vlhkosti.

Ultrazvukové zaostřování


Kroužkový ultrazvukový motor mimořádně rychle pohání automatické zaostřování, a to téměř neslyšně. Prvotřídní moment zastavení zajišťuje přesné dosažení bodu zaostření, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je navíc plně manuální doostření, které umožňuje upravit zaostření bez nutnosti ukončení režimu AF.

Povrchová úprava Super Spectra


Povrchová úprava Super Spectra zajišťuje přesné vyvážení barev a zlepšuje kontrast. Také omezuje vznik závoje a odlesků – běžný problém způsobený odrážejícím se světlem ze snímače fotoaparátu.

Zpět na předchozí stránku.