CANON EF 50/1.8 STM

Výrobce:Canon
Objednací kód:0570C005
Kód výrobce:0570C005
Dárek: LENS PROMO 500Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D

Canon EF 50mm f/1,8 STM je objektiv s tichým, rychlým motůrkem STM.  Ideální základní objektiv, v případě použití na fotoaparátech s APS-C perfektní portréťák. Příruba pro filtr 49mm je pevná, neotáčí se, ideální při použití polarizačních filtrů.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 3 390 Kč vč. DPH
2 802 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 3 - 5 ks
Početks

Objektiv EF 50mm f/1.8 STM je skvělý pro:

 

 

portrait

Portrét

Dokonalý pro zachycení výrazů ve tvářích přátel a rodiny a ideální pro dokumentování svateb, společenských událostí a večírků

low light

Slabé osvětlení

Dokonalý, když se nacházíte v tmavších prostředích a chcete zachytit noční scény, ohňostroje nebo interiéry

everyday photography

Každodenní použití

Zachyťte život tak, jak se odehrává před vámi na ulicích města, abyste zachytili emoce událostí

Umělecké a působivé fotografie

Vysoká světelnost f/1,8 objektivu EF 50mm f/1.8 STM umožňuje dokonale zaostřit na objekt a rozmazat pozadí. Tato technika, kterou fotografové označují jako „mělkou hloubku ostrosti“, umožňuje objektu vyniknout, což je skvělé pro pořizování portrétů, protože lidé na snímku budou čistě zaostřeni.

50mm aperture sequence

Nechejte projít více světla

Vysoká světelnost f/1,8 umožňuje projít více než 8× většímu množství světla v porovnání se standardním objektivem se zoomem, který je dodáván s fotoaparátem EOS*. V důsledku toho jsou snímky ostřejší s menším rozmazáním pohybu a je méně potřebné používat blesk v podmínkách s tlumeným světlem, takže můžete snadno zachytit atmosféru slabě osvětleného prostředí.

more light in
portrait and everyday

Pro portréty a každodenní použití

Ohnisková vzdálenost 50 mm, která umožňuje vyplnit záběr objektem z pohodlné vzdálenosti, vytváří z tohoto modelu skvělý objektiv pro portréty. Perspektiva podobná lidskému oku a kompaktní velikost činí z modelu EF 50mm f/1.8 STM úžasný objektiv pro každodenní použití, který budete vždy nosit se svým fotoaparátem EOS.

Dokonalé zaostření pro fotografie a videa

Téměř nehlučná technologie STM (krokový motor) zaostřuje mimořádně rychle při pořizování fotografií, takže vám umožní ihned reagovat na vývoj situace a zachytit pomíjivé okamžiky. Krokový motor usnadňuje vytváření vysoce kvalitních filmů, protože zajišťuje stabilní a tiché průběžné zaostřování, takže filmy jsou plynulejší a zvukové stopy zachycují pouze prostorový zvuk a nikoliv hluk motoru zaostřování.

miss no moment

Klasické znovuzrození

Objektiv EF 50mm f/1.8 STM nahrazuje oblíbený a vřele doporučovaný objektiv EF 50mm f/1.8 II, který byl známý poskytováním vynikající kvality obrazu za přijatelnou cenu. Tato nejnovější verze poskytuje stejnou ohromující kvalitu fotografií, ale je vybavena rychlým, téměř nehlučným motorem zaostřování a robustnější konstrukcí, která neodpovídá jeho ceně.

Zpět na předchozí stránku.