Canon EF 500mm f/4 L IS USM II

CANON
Výrobce:Canon
Objednací kód:5124B005AA
Kód výrobce:5124B005AA
Dárek: LENS PROMO-20000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D,7D MarkII,80D
Inovovaný profesionální teleobjektiv Canon EF 500mm f/4 L IS USM II je vhodný pro sport či focení zvěře. Objektiv je vybaven inovovaným 4-krokovým stabilizátorem obrazu se 3 stupni stabilizace, zrychleným ostřením a vylepšenou antireflexní úpravou čoček vrstvou SWC.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 269 890 Kč vč. DPH
223 050 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Kompaktní lehký superteleobjektiv
T+lo objektivu Canon EF 500 mm f/4L IS II USM je vyrobeno z lehké hořčíkové slitiny a titanu, snižuje se tak hmotnost objektivu bez vlivu na pevnost a kvalitu konstrukce.

Propracovaný optický design
Komplexní optický design se vyznačuje fluoritovými a UD prvky objektivu, které se vypořádají s aberacemi a zkreslením. Vysoká světelnost f/4 umožňuje použít telekonvertor Canon EF 2,0× III a současně zachovat automatické zaostřování u fotoaparátů řady EOS-1.

Rychlé, tiché automatické zaostřování
Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a optimalizovaný algoritmus automatického zaostřování. K dispozici je elektronické přechod na plně manuální zaostření bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.

Stabilizátor obrazu
Vestavěná technologie stabilizátoru obrazu umožňuje fotografování z ruky s rychlostmi závěrky nižšími až o 4 EV než obvykle, aniž by se projevily otřesy fotoaparátu. Více režimů stabilizace obrazu zlepšuje kvalitu obrazu při fotografování se sledováním pohybujícího se objektu.

Režim stabilizace obrazu 3
Nový režim stabilizace obrazu 3 se ideálně hodí pro všechny typy fotografování akcí, zejména pro disciplíny, které vyžadují sledování pohybujícího se objektu, protože aktivuje prvky stabilizátoru obrazu až při expozici.

Zvýšená kvalita obrazu pomocí vrstvy SWC
Patentovaná struktura povrchových vrstev, navržená společností Canon pro digitální fotoaparáty, přispívá k minimalizaci výskytu odlesků a závoje, způsobených odrazy světla uvnitř objektivu. Povrchová úprava tak eliminací příčiny zabraňuje vzniku odlesků a přispívá k dosažení ostrého a čistého obrazu.

Elektromechanické zaostřování
Režim dvourychlostního elektromechanického zaostřování objektivu EF 500 mm f/4L IS II USM umožňuje upravovat zaostření plynulou konstantní rychlostí, což je bézvadné při pořizování videozáznamů.

Kvalita řady L
Modelová řada L představuje špičkové profesionální objektivy společnosti Canon, ty nejlepší z precizně konstruovaných objektivů EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a mají zvýšenou odolnost proti prachu a vlhkosti.

Příslušenství
Objektiv EF 500 mm f/4L IS II USM je dodáván se sluneční clonou (ET-138 WII), krytkou objektivu (E-163B) a pouzdrem na objektiv 500B.Diskuse:

Zpět na předchozí stránku.