Canon EF 50mm f/1,2 L USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:1257B007AA
Kód výrobce:1257B007AA
Dárek: LENS PROMO 2700 Kč ZPĚT

Profesionální standardní objektiv s pevným ohniskem Canon EF 50 mm f/1,2 L USM se řadí do třídy extrémě rychlých objektivů s vynikající světelností. Umožní dosažení perfektních výsledků i za zhoršených světelných podmínek, nebo při fotografování interierů bez blesku.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 40 290 Kč vč. DPH
33 298 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

EF 50mm f/1.2L USM

Díky nejvyšší světelnosti objektivů v této řadě předvádí extrémně rychlý objektiv EF 50 mm f/1,2L USM suverénní výkon při nedostatečném osvětlení: je dokonale vhodný pro kontrolu hloubky ostrosti a pro fotografování v interiérech bez použití blesku.

Výhody

  • Konstrukce a optika řady L
  • Vysoká světelnost f/1,2
  • Rychlé, tiché automatické zaostřování s pohonem USM
  • Povrchová úprava Super Spectra
  • Kruhová clona pro vynikající rozostření pozadí
  • Poskytuje informace o vzdálenosti pro systém blesku E-TTL II
  • Měkké pouzdro a sluneční clona

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 50mm f/1.2L USM

Kvalita řady L


Objektiv EF 50 mm f/1,2L USM obsahuje přesnou optiku společnosti Canon, splňující ty nejvyšší standardy. Řada L představuje vlajkovou loď profesionálních objektivů společnosti Canon: spojuje v sobě vynikající obrazový výkon a dokonalou ovladatelnost i konstrukci odolnou proti prachu a vlhkosti.

Vysoká světelnost f/1,2


Vysoká světelnost s maximální hodnotou f/1,2 poskytuje výjimečnou rychlost snímání při nedostatečném osvětlení, aniž by bylo třeba použít blesk. Vasoká světelnost rovněž poskytuje dobrou kontrolu nad hloubkou ostrosti. 

Vynikající rozostření pozadí


U snímků pořízených při otevřené cloně pomáhá kruhová clona vytvořit přitažlivé rovnoměrné rozostření pozadí; dokáže ideálně zdůraznit fotografované objekty a vytvořit působivé portréty.

Rychlé, tiché automatické zaostřování


Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a vylepšený algoritmus automatického zaostřování. Dobrý zadržovací točivý moment zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přeostření. K dispozici je elektronické přechod na plně manuální zaostření bez nutnosti vypínat automatické zaostřování. 

Povrchová úprava Super Spectra


Povrchová úprava objektivu Super Spectra a tvarování prvků objektivu potlačují výskyt odlesků a závoje. K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava také napomáhá dosažení přirozené barevné vyváženosti a zvyšuje kontrast pro živoucí, věrné snímky.

Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II


Objektiv předává informace o vzdálenosti zpět do systému blesku E-TTL II v kompatibilním fotoaparátu řady EOS a zajišťuje tak optimální měření blesku.

Příslušenství


Objektiv EF 50 mm f/1,2L USM je dodáván s cylindrickou sluneční clonou a měkkým pouzdrem.

Zpět na předchozí stránku.