CANON EF 70-200/2.8 EF L IS USM II

Výrobce:Canon
Objednací kód:2751B005AA
Kód výrobce:2751B005AA

Teleobjektiv se zoomem Canon EF 70–200 mm f/2,8L IS II USM je inovovaná verze objektivu s optickou stabilizací obrazu a pevnou světelností 2,8 v celém rozsahu. Vylepšená optika s 4 krokovýn stabilizátorem obrazu a vylepšené ostření USM zajistilo tomuto objektivu i prestižní ocenění TIPA pro nejlepší profesionální objektiv roku 2011.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 62 890 Kč vč. DPH
51 975 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Výhody

  • Vysoce výkonný teleobjektiv se zoomem řady L
  • Konstantní světelnost f/2,8
  • Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV
  • Fluoritové a UD prvky objektivu
  • Vyšší odolnost
  • Minimální zaostřovací vzdálenost 1,2 m
  • Opatření proti vlhku a prachu
  • Kroužkový ultrazvukový motor (USM) automatického zaostřování

Kvalita řady L


Řada L je vlajkovou profesionální řadou objektivů Canon a představuje to nejlepší z precizní optiky EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a mají zvýšenou odolnost proti prachu a vlhkosti.

Vysoká konstantní světelnost


Díky vysoké světelnosti f/2,8 v celém rozsahu zoomu lze fotografovat z ruky i za slabého osvětlení. Taková světelnost fotografovi také poskytuje kontrolu nad hloubkou ostrosti.

Stabilizátor obrazu


Stabilizátor obrazu (IS) Canon s rozsahem 4 EV dělá z objektivu EF 70-200mm f/2.8 IS II USM ideální nástroj pro fotografování za slabého osvětlení v situacích, kdy nejde použít stativ. Systém stabilizace obrazu (IS) umožňuje rychlosti závěrky až o 4 EV pomalejší, než jaké se používají za normálních okolností, aniž by došlo k roztřesení fotoaparátu.

Objektiv s fluoritovými prvky a prvky s ultranízkým rozptylem (UD)


Objektiv má prvky z fluoritu, které předchází chromatické vadě. Pět prvků s ultranízkým rozptylem (UD) zajišťuje vysoký kontrast a přirozenou reprodukci barev v celém rozsahu zoomu.

Jemné rozmazání pozadí


Prakticky kruhová clona dodává nezaostřeným oblastem jemnější a rovnoměrnější vzhled. Ostré objekty v popředí vynikají na jemně rozmazaném pozadí.

Ultrazvukové zaostřování


Kroužkový ultrazvukový motor mimořádně rychle pohání automatické zaostřování, a to téměř neslyšně. Bezchybná reakce při zastavení zajišťuje přesné dosažení ostrosti, aniž by došlo k přeostření. K dispozici je navíc plně manuální doostření, které umožňuje upravit zaostření bez nutnosti ukončení režimu AF.

Příslušenství


Součástí standardní výbavy objektivu jsou odnímatelná objímka pro stativ, měkké pouzdro a sluneční clona ET-87, která předchází oslnivému lesku.

Ocenění

 

 

 

Zpět na předchozí stránku.