Canon EF 70-200mm f/4 L IS USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:1258B009AA
Kód výrobce:1258B009AA
Dárek: Cashback 4000 Kč ZPĚT a Voucher Irista 100 GB

Canon EF 70–200 mm f/4 L IS USM je lehký profesionální objektiv s optickou stabilizací. Jeho předností je jeho nízká váha a funkce 4krokového stabilizátoru. Nechybí ani vysoká rychlost zaostřování a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 35 390 Kč vč. DPH
29 248 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Kompaktní, ovladatelný a lehký objektiv, který je jako první na světě vybaven 4krokovým stabilizátorem obrazu, disponuje také tou nejjemnější optikou z objektivů řady L. Přináší proto zcela výjimečný výkon a možnosti manipulace.

Vlastnosti :
•Optika řady L
•Lehký a kompaktní •4krokový stabilizátor obrazu
•f/4 v celém rozsahu zoomu
•Fluoritové prvky a prvky UD objektivu
•Rychlé zaostřování
•Těsnění proti vlivům vnějšího prostředí
•Povrchová úprava Super Spectra
•Kruhová clona pro příjemné rozostření pozadí
•Měkké pouzdro a sluneční clona

Profesionální teleobjektiv se zoomem, vybavený stabilizátorem obrazu. 4krokový stabilizátor obrazu Objektiv EF 70–200 mm f/4L IS USM je první objektiv na světě vybavený 4krokovým stabilizátorem obrazu (IS). Výjimečně přesný a citlivý stabilizátor obrazu, ideální pro práci z ruky, v mnoha případech odstraňuje nutnost použít stativ. Je možné nastavit časy závěrky o 4 kroky nižší, než by bylo jinak možné použít (např. 1/15 s namísto 1/200), aniž by došlo ke znatelnému zhoršení rozmazání obrazu. Pro zajištění stability sledování pohybujícího se objektu koriguje režim IS 2 pouze nežádoucí vertikální roztřesení fotoaparátu. Kvalita řady L Tento objektiv je ztělesněním nejvyšších standardů optiky, kvality konstrukce, spolehlivosti a ovladatelnosti řady L od společnosti Canon. Je zajištěna ostrá, vysoce kontrastní kvalita obrazu v celém záběru a v celém rozsahu zoomu. Objektiv je spolehlivým partnerem do obtížných podmínek: kovová a polykarbonátová konstrukce obsahuje speciální těsnění proti vlivům vnějšího prostředí, které zabraňuje vniknutí prachu a vlhkosti.

Nízká hmotnost
S délkou pouhých 172 mm a hmotností je 760 g je objektiv EF 70–200 mm f/4L IS USM ideální pro úkoly, kdy je třeba cestovat nalehko a přitom nijak nesnížit výkon, možnosti manipulace nebo kvalitu obrazu. Pevná světelnost Vzhledem k neměnné světelnosti v celém rozsahu ohniskových vzdáleností mohou fotografové nastavit expozici na nejširší clonu a používat zoom až do 200 mm, aniž by bylo třeba prodloužit čas závěrky. Během používání zoomu a zaostřování se nemění délka objektivu.

Fluoritové prvky a prvky UD objektivu
Objektiv obsahuje jeden fluoritový prvek a dva prvky ze skla UD (ultranízký rozptyl), které potlačují sekundární chromatické aberace. Výsledkem jsou ostré, velmi kontrastní a nezkreslené snímky v celém rozsahu zoomu, bez ztráty zřetelnosti barevných okrajů objektu.

Automatické zaostřování
Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) zajišťuje tichý chod automatického zaostřování a rychlou odezvu. Zadržovací točivý moment je vynikající: přesně zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přeostření. K dispozici je potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování. Minimální zaostřovací vzdálenost je 1,2 m v celém rozsahu zoomu.

Povrchová úprava Super Spectra
Optimalizovaná povrchová úprava objektivu Super Spectra a tvarování prvků objektivu potlačují výskyt záblesků a stínů. Povrchová úprava také napomáhá dosažení přirozené barevné vyváženosti a zvyšuje kontrast.

Příjemné rozostření pozadí
Elektromagnetická membrána (EMD) se vyznačuje téměř dokonale kruhovou clonou pro vytváření rovnoměrného a přitažlivého rozostření pozadí.

Příslušenství
Součástí dodávky je sluneční bajonetová clona a měkké pouzdro.

Zpět na předchozí stránku.