Canon EF 70-200mm f/4 L USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:2578A013AA
Kód výrobce:2578A009
Dárek: LENS PROMO-2100Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D

Vynikajícím zoomovým teleobjektivem na cesty je objektiv Canon EF 70-200mm f/4 L USM. Díky jeho kompaktnosti a nízké hmotnosti ho můžete mít stále po ruce. Jedná se o profesionální objektiv s vnitřním zaostřováním řady "L".

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 16 990 Kč vč. DPH
14 041 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Výhody

  • Optika řady L
  • Lehký a kompaktní
  • Konstantní světelnost f/4
  • Fluoritové a UD prvky objektivu
  • Rychlé automatické zaostřování
  • Povrchová úprava Super Spectra
  • Kruhová clona pro příjemné rozostření pozadí

Kvalita řady L


Modelová řada L představuje špičkové profesionální objektivy společnosti Canon, ty nejlepší z precizně konstruovaných objektivů EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a mají zvýšenou odolnost proti prachu a vlhkosti.

Profesionální funkce


Světelnost f/4 je dostupná při všech nastaveních ohniskové vzdálenosti a zajišťuje, že se při změně nastavení zoomu objektivu nezmění rychlost závěrky. Neotáčivý přední prvek zjednodušuje použití filtrů, jako jsou polarizační filtry a filtry se stupňovanou optickou hustotou.

 

Ultrazvukové zaostřování


Kroužkový ultrazvukový motor mimořádně rychle pohání automatické zaostřování, a to téměř neslyšně. Prvotřídní moment zastavení zajišťuje přesné dosažení bodu zaostření, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je navíc plně manuální doostření, které umožňuje upravit zaostření bez nutnosti ukončení režimu AF.

Povrchová úprava Super Spectra


Povrchová úprava Super Spectra zajišťuje přesné vyvážení barev a zlepšuje kontrast. Také omezuje vznik závoje a odlesků – běžný problém způsobený odrážejícím se světlem ze snímače fotoaparátu.

Příslušenství


Objektiv je dodáván se sluneční clonou a měkkým pouzdrem.

 

 

Zpět na předchozí stránku.