Canon EF 70-300mm f/4-5,6 L IS USM

EISA
Výrobce:Canon
Objednací kód:4426B005AA
Kód výrobce:4426B005AA
Dárek: Cashback 4700 Kč ZPĚT,Voucher Irista 100GB,LENS PROMO 4000Kč ZPĚT

Profesionální zoomový teleobjektiv Canon EF 70-300 mm f/4-5,6 L IS USM se řadí do špičkové "L" řady objektivů Canon. Objektiv má vysoce odolné tělo a rychlé, tiché zaostřování. Svým rozsahem je vhodný pro fotografování převážné většiny situací.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 39 790 Kč vč. DPH
32 884 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Výhody

  • Vysoce výkonný teleobjektiv se zoomem
  • Součást oceňované řady L od společnosti Canon
  • 4krokový stabilizátor obrazu
  • Dva prvky s ultranízkým rozptylem
  • Vysoce odolný vůči prachu a vodě
  • Kruhová clona s 8 lamelami
  • Tiché a rychlé automatické zaostřování
  • Kompatibilní s objímkou pro stativ

Vysoce výkonný teleobjektiv se zoomem


Objektiv EF 70-300mm f4-5.6L IS USM s rozsahem ohniskových vzdáleností 70–300 mm je kompaktní a všestranný teleobjektiv se zoomem, který se může pochlubit výjimečnou kvalitou obrazu. Je ideální pro fotografování divokých zvířat a sporu, ale také pro fotožurnalistiku a portréty.

Kvalita řady L


Řada L je vlajkovou profesionální řadou objektivů Canon a představuje to nejlepší z precizní optiky EF. Objektivy řady L kombinují prvotřídní výkon s vynikajícím ovládáním a jsou vysoce odolné proti prachu a vlhkosti.

Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV


Stabilizátor obrazu Canon umožňující prodloužení expozičních časů až o 4 kroky nastavení je speciálně navržený pro specifický ohniskový rozsah objektivu a zamezuje rozostření snímku, k nemuž může dojít při fotografování z ruky či snímání s dlouhými expozicními časy. Automatická detekce sledování objektu zajišťuje efektivní výkon při sledování rychle se pohybujících objektů, a protože je systém stabilizace obrazu zabudován v objektivu, je působení systému viditelné v hledáčku.

Dva prvky s ultranízkým rozptylem


Dva prvky s ultranízkým rozptylem prakticky eliminují chromatickou vadu a zajišťují optimální kvalitu obrazu a ostrost.

Kreativní rozostření pozadí


Kruhová clona s 8 lamelami objektivu EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM vytváří překrásně rozmazané pozadí, takže váš objekt skutečně dramaticky vynikne.

Rychlé a tiché automatické zaostřování


Kroužkový ultrazvukový motor USM využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a optimalizovaný algoritmus. Dobrý zadržovací točivý moment zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je elektronické potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.

 

 

Zpět na předchozí stránku.