Canon EF-S 10-22mm f/3,5-4,5 USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:9518A030AA
Kód výrobce:9518A030AA

Canon EF-S 10–22mm f/3.5–4.5 USM je mimořádně širokoúhlý objektiv určený pro všechny fotoaparáty řady EOS s bajonetem EF-S. Objektiv je výjimečně malý a lehký pro zajištění maximální mobility.

Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 15 490 Kč vč. DPH
12 802 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Výhody

  • Super širokoúhlý objektiv se zoomem určený pro všechna těla fotoaparátů s bajonetem EF-S
  • Vynikající kvalita obrazu
  • Lehký a kompaktní
  • Zaostřovací vzdálenost pouze 24 cm.
  • Rychlé a téměř tiché automatické zaostřování s pohonem USM
  • Povrchová úprava Super Spectra
  • Kruhová clona
  • Volitelná speciální sluneční clona

Superširokoúhlý objektiv pro snímače velikosti APS-C


Díky efektivnímu rozsahu ohniskových vzdáleností od 16-35 mm ve formátu 35 mm je objektiv EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM pozoruhodným modelem vyznačujícím se vynikající kvalitou obrazu. S ním vaše fotografování získá nové rozměry a dostane se nových oblastí dramatického výrazu.

Za hranice lidské perspektivy


Super širokoúhlý zoom přináší nejen svobodný výběr přesně těch objektů, které mají na snímku být: také výrazně mění perspektivu a umožňuje dosáhnout dynamického výrazu. Díky tomuto objektivu se dostanete mimořádně blízko ke svým objektům a mnohonásobně se zvýší rozdíl velikosti blízkého objektu a jeho pozadí. Kreativní fotografové mohou tento jev využít k vytváření vyhraněného oddělení objektu a pozadí a tím dosáhnout efektu „tady a teď“; případně je možné získat efekt panoramatického ostření, kdy je vše, od popředí k pozadí, dokonale zaostřeno.

Malý, lehký a s velkým přiblížením


Vzhledem k dostupnému rozsahu ohniskových vzdáleností je objektiv EF-S 10-22 mm f/3,5-4,5 USM výjimečně lehký a kompaktní; také se vyznačuje neuvěřitelně krátkou minimální zaostřovací vzdáleností pouhých 24 cm.

Rychlé zaostření


Kroužkový ultrazvukový motor pracuje společně s fotoaparáty a poskytuje mimořádně rychlé a přesné automatické zaostřování a prediktivní sledování, která lze vždy plně manuálně doladit.

Určeno pro digitální technologii


Objektiv je určen výhradně pro digitální fotografování a obsahuje speciálně tvarované prvky a povrchovou úpravu Super Spectra, která potlačuje zdvojení obrazu a přesvětlení, jež mohou být způsobena odrazy od snímače fotoaparátu. Výskyt reflexů lze ještě snížit využitím volitelné sluneční clony.

Rozostření pozadí


Kruhová clona umožňuje zajistit příjemné rozmazání pozadí při fotografování s otevřenou clonou, což je ideální pro vytvoření pocitu hloubky a dosažení dojmu, že objekt nebo model vystupuje z pozadí.

 

Zpět na předchozí stránku.