Canon EF-S 17-55mm f/2,8 IS USM

Výrobce:Canon
Objednací kód:1242B008AA
Kód výrobce:1242B005AA
Dárek: LENS PROMO-3000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D
Canon EF-S 17–55mm f/2.8 IS USM – Díky konstantní cloně f/2,8 v celém rozsahu zoomu a 3krokovénu stabilizátoru obrazu poskytuje objektiv EF-S 17–55 mm f/2,8 IS USM vynikající výkon a flexibilitu komponování při nedostatečném osvětlení.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 22 790 Kč vč. DPH
18 835 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Vlastnosti
•Širokoúhlý zoom určený pro všechna těla fotoaparátů s bajonetem EF-S
•Světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu
•3krokový stabilizátor obrazu
•Rychlé, tiché automatické zaostřování
•Povrchová úprava Super Spectra
•Kruhová clona pro příjemné rozostření pozadí
•Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II
•Volitelná sluneční clona


Změňte svůj pohled. Nikoli clonu.

Širokoúhlý zoom s vysokým výkonem
Efektivní rozsah ohniskových vzdáleností přibližně 27–88 mm (ekvivalent pro 35mm film) činí z objektivu EF-S 17–55 mm f/2,8 IS USM vynikající model, který přináší pozoruhodnou obrazovou kvalitu. Širokoúhlý zoom umožňuje zachytit více z každé scény a dodá vašim fotografiím nový pocit prostoru a perspektivy.

Pevná clona
Vysoká světelnost f/2,8 přináší vynikající výsledky v nedostatečných světelných podmínkách. Hodnota clony zůstává konstantní v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti, takže můžete používat zoom přibližně 27–88 mm (ekvivalent pro 35mm film), aniž by bylo třeba prodloužit čas závěrky.

Příjemné rozostření pozadí
Kruhová clona zajišťuje příjemné rozostření pozadí při fotografování s velkou clonou. To je ideální pro vytvoření dojmu hloubky a izolaci objektu od pozadí.

Stabilizátor obrazu
Objektiv EF-S 17–55 mm f/2,8 IS USM je vybaven 3krokovým stabilizátorem obrazu (IS) od společnosti Canon. Stabilizátor obrazu je ideální pro práci z ruky, protože umožňuje použít časy závěrky až o tři hodnoty delší, aniž by došlo ke znatelnému zhoršení rozmazání obrazu. Stabilizátor obrazu přináší pomoc za špatných světelných podmínek, u rychlých scén a při fotografování z pohybujících se vozidel.

Rychlé, tiché automatické zaostřování
Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro rychle reagující a téměř neslyšné vysokorychlostní automatické zaostřování. Dobrý zadržovací točivý moment přesně zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.

Povrchová úprava Super Spectra
Optimalizovaná povrchová úprava objektivu Super Spectra a tvarování prvků objektivu potlačují výskyt záblesků a stínů. K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava také napomáhá dosažení přirozené barevné vyváženosti a zvyšuje kontrast pro živoucí, věrné snímky.

Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II
Objektiv předává informace o vzdálenosti zpět do systému blesku E-TTL II ve fotoaparátu a zajišťuje tak optimální měření blesku v jakékoli fotografické situaci.

Zpět na předchozí stránku.