Bézva den vinšujeme, vítejte na našich stránkách !
VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR
JE NAŠE KAMENNÁ PRODEJNA UZAVŘENA PRO BĚŽNÝ PRODEJ, 
PRODEJ ON-LINE FUNGUJE DÁLE,
STEJNĚ TAK I VÝDEJ ZAPLACENÝCH OBJEDNÁVEK A FOTOZAKÁZEK
VYDÁVÁNÍ ZÁSILEK PPL Parcel Shop
(Po - Pá 10:00 - 18:00) 

Děkujeme za pochopení a přejeme dobré světlo i zdravíčko samozřejmě

Vaše Bé FOTO

 

Canon Extender 1,4x III

Výrobce:Canon
Objednací kód:4409B005AA
Kód výrobce:4409B005AA
Canon Extender 1,4x III telekonvertor - Zvětšete 1,4× ohniskovou vzdálenost objektivu bez obětování kvality obrazu! Tento telekonvertor je ideální pro fotografování sportu a přírody a pro novináře. Zvětšuje 1,4× ohniskovou vzdálenost objektivů  Canon řady L.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 12 490 Kč vč. DPH
10 322 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Prodlužuje 1,4× ohniskovou vzdálenost hlavního objektivuVýjimečná kvalita obrazuVysoce odolný proti prachu a voděLepší komunikace telekonvertoru s fotoaparátemOptimalizovaná povrchová úprava objektivuKompatibilní s teleobjektivy a teleobjektivy se zoomem řady L Zvětšení ohniskové vzdálenosti pro superteleobjektivyTelekonvertor EF 1,4x III zvětšuje 1,4× ohniskovou vzdálenost IS superteleobjektivů řady L, pro které je speciálně navržen. Konstrukce telekonvertoru zajišťuje, že nedochází ke ztrátě výkonu objektivu nebo ke ztrátě kvality obrazu.Vysoce kvalitní konstrukceZdokonalené antireflexní materiály uvnitř těla telekonvertoru a povrchová úprava na vnějších okrajích čoček snižují výskyt odlesků. Konstrukce je odolná proti prachu a vodě a přispívá tak ke kvalitě obrazu.
Lepší komunikace telekonvertoru s fotoaparátemVestavěný mikroprocesor umožňuje přesný přenos dat mezi telekonvertorem a fotoaparátem, čímž přispívá k vyššímu výkonu systému automatického zaostřování a měření.Kompatibilní s teleobjektivy a teleobjektivy se zoomem řady LTelekonvertor EF 1,4x III je kompatibilní s většinou teleobjektivů a teleobjektivů se zoomem špičkové řady profesionálních objektivů řady L společnosti Canon. Zvětšuje jejich ohniskovou vzdálenost, přičemž snižuje jejich efektivní clonu jen o jednu hodnotu EV

Zpět na předchozí stránku.