Canon Extender 2x III telekonvertor

Výrobce:Canon
Objednací kód:4410B005AA
Kód výrobce:4410B005AA
Canon Extender 2x III telekonvertor - Zvětšete 2× ohniskovou vzdálenost objektivu bez obětování kvality obrazu! Tento telekonvertor je ideální pro fotografování sportu a přírody a pro novináře. Zvětšuje 2× ohniskovou vzdálenost objektivů Canon řady L.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 12 990 Kč vč. DPH
10 736 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Prodlužuje 2× ohniskovou vzdálenost hlavního objektivuVýjimečná kvalita obrazuVysoce odolný proti prachu a voděLepší komunikace telekonvertoru s fotoaparátemOptimalizovaná povrchová úprava objektivuKompatibilní s teleobjektivy a teleobjektivy se zoomem řady L Zvětšení ohniskové vzdálenosti pro superteleobjektivy

Telekonvertor EF 2x III zvětšuje 2× ohniskovou vzdálenost IS superteleobjektivů řady L, pro které je speciálně navržen. Konstrukce telekonvertoru zajišťuje, že nedochází ke ztrátě výkonu objektivu nebo ke ztrátě kvality obrazu.

Vysoce kvalitní konstrukce

Zdokonalené antireflexní materiály uvnitř těla telekonvertoru a povrchová úprava na vnějších okrajích čoček snižují výskyt odlesků. Konstrukce je odolná proti prachu a vodě a přispívá tak ke kvalitě obrazu.


Lepší komunikace telekonvertoru s fotoaparátem

Vestavěný mikroprocesor umožňuje přesný přenos dat mezi telekonvertorem a fotoaparátem, čímž přispívá k vyššímu výkonu systému automatického zaostřování a měření.

Kompatibilní s teleobjektivy a teleobjektivy se zoomem řady L

Telekonvertor EF 2x III je kompatibilní s většinou teleobjektivů a teleobjektivů se zoomem špičkové řady profesionálních objektivů řady L společnosti Canon. Dvojnásobně zvětšuje jejich ohniskovou vzdálenost, přičemž snižuje jejich efektivní clonu jen o dvě hodnoty.

Zpět na předchozí stránku.