Canon TS-E 24mm f/3,5 L II

CANON
Výrobce:Canon
Objednací kód:3552B005AA
Kód výrobce:3552B005AA
Dárek: LENS PROMO-7000Kč ZPĚT po koupi EOS 1Dx II, 5D, 6D, 7D MarkII,80D
Objektiv Canon TS-E 24 mm f/3.5L II byl vylepšen tak, aby zajistil vynikající kvalitu celého snímku. Nezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismu zaručuje maximální svobodu vaší tvořivosti.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 56 790 Kč vč. DPH
46 934 Kč bez DPH
Dostupnost:Skladem na prodejně 1 - 2 ks
Početks

Vlastnosti24mm objektiv pro naklonění a posunNízké zkreslení a vysoké rozlišení±8,5° naklonění a ±12mm posunNezávislé otáčení nakláněcího a posouvacího mechanismuAsférické prvky a prvky UD objektivuPovrchová úprava vrstvami SWC a Super SpectraKruhová clona
Vysoce výkonný širokoúhlý objektiv s mimořádně velkým rozsahem naklonění a posunu

Rozšiřuje možnosti fotografování s nakloněním a posunem
Jedinečný systém otáčení Canon, kterým je objektiv TS-E 24 mm f/3,5L II vybaven, umožňuje nezávislé nasměrování nakloněním a posunem. Tím získáváte oddělenou kontrolu nad perspektivou a hloubkou ostrosti, čímž se zlepšuje flexibilita objektivu.

Nejširší škála pohybů
Svou širokoúhlou 24mm ohniskovou vzdáleností a ±8,5° nakloněním a k tomu ±12mm posunem a ±90° otáčením jak nakláněcího, tak posouvacího mechanismu nabízí model TS-E 24 mm f/3,5L II mimořádnou flexibilitu. Objektiv TS-E 24 mm F/3,5L II je dále vybaven zámky nakláněcího a posouvacího mechanismu, které zabraňují nechtěným pohybům.

Vysoce přesné optické členy objektivu
Použitím vysoce přesné lisované asférické čočky s velkým průměrem je zaručeno fantastické rozlišení celého snímku a nízké zkreslení. Tři prvky UD eliminují chromatickou aberaci, která je při pořizování širokoúhlých snímků velice častá. Díky těmto vlastnostem se tento objektiv hodí obzvláště pro fotografování krajiny a architektury.

Antireflexní vrstva SWC
Pro potřeby digitálního fotografování byla navržena vrstva patentovaná společností Canon, která napomáhá snižovat míru odlesků a závoje způsobených vnitřními odrazy, takže vaše snímky budou vždy ostré a čisté.

Robustní kvalita
Objektivy Canon řady L jsou zkonstruovány s ohledem na běžné použití pro většinu pracovních prostředí. Dalším ochranným prvkem je těsnění proti nepříznivým vlivům počasí a prachu. Součástí balení jsou dále sluneční clona a pouzdro.

Bezolovnatá optika
V objektivech TS-E 24 mm F/3,5L II se používá pouze bezolovnaté sklo, které je šetrné vůči životnímu prostředí.Diskuse:

Zpět na předchozí stránku.