Tokina AT-X 17-35mm f/4 PRO FX Nikon AF

Výrobce:Tokina
Objednací kód:ATX1735N
Kód výrobce:17-35 Pro FX NAF
Objektiv Tokina AT-X 17-35mm f/4 pro Nikon AF je konstruován pro fotoaparáty s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu (FX). Nejkratší ohnisková vzdálenost 17 mm nabízí obrazový úhel 103,9°, který je ideální v malých prostorách nebo při fotografování krajiny.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 15 555 Kč vč. DPH
12 855 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Dva optické členy ze skel s extrémně nízkým rozptylem světla a jeden asférický optický člen umožnil prostřednictvím nové vlastní optické konstrukce dosáhnout vynikajících hodnot kontrastu a ostrosti obrazu a současně potlačit projevy barevné vady.
Exkluzivní mechanismus společnosti Tokina pro rychlé přepínání mezi automatickým a manuálním zaostřováním umožňuje fotografům změnit zaostřovací režim pouhým posunem zaostřovacího kroužku směrem dopředu pro automatické zaostřování nebo směrem k tělu fotoaparátu pro manuální zaostřování. Mechanická konstrukce objektivu byla vytvořena tak, aby nabízela lepší odolnost proti vodě* než starší generace objektivů. Objektiv je rovněž konstruován tak, aby vydržel nároky každodenního fotografického provozu v širokém rozmezí snímacích a klimatických podmínek.

*Objektiv AT-X 17–35 je pouze odolný proti vodě, není vodotěsný a není konstruován pro ponoření pod vodu nebo nechráněné vystavení prudkému dešti.

Zpět na předchozí stránku.