Nikon SW Capture NX2 upgrade z Capture NX

Výrobce:Nikon
Objednací kód:VSA591EA
Kód výrobce:VSA591EA
Nikon SW Capture NX2 upgrade z Capture NX - vylepšete svůj software na nejnovější verzi. Získáte nové funkce, efekty a možnosti.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 3 414 Kč vč. DPH
2 821 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 3 dnů
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

Program Capture NX2 je nyní kompatibilní se snímky ve formátech JPEG a TIFF z libovolného zdroje, a je optimálním softwarovým produktem pro editaci snímků ve formátu Nikon NEF.

Technologie U PointTM poskytuje neviditelnou, inteligentní asistenci širokému spektru nástrojů pro úpravy snímků. Technologie U-PointTM nabízí snadný výběr požadovaných oblastí snímku a intuitivní úpravy kontrastu, jasu a sytosti barev, efektivní korekci červených očí a přesné nastavení vyvážení barev. Stačí kliknout na oblast snímku, kterou chcete upravit, a pomocí posuvníků okamžitě sledovat účinek vašich úprav v reálném čase.

Automatický retušovací štětec umožňuje přesné a pohodlné odstranění nežádoucích detailů. Stačí zvolit požadované místo snímku a kliknout na skvrnu od prachu nebo jiný detail, který má být odstraněn.

Paleta Quick Fix (Rychlé vylepšení) kombinuje často používané nástroje v jednom okně pro rychlou editaci velkého počtu snímků. Mezi dostupné nástroje patří Level (Úrovně), Tone Curve (Tonální křivka), Exposure Compensation (Korekce expozice), Contrast (Kontrast), Highlight Protection (Ochrana kresby ve světlech), Shadow Protection (Ochrana kresby ve stínech) a Saturation (Sytost barev).

Možnost práce na dvou monitorech a plně uživatelsky nastavitelné pracovní plochy: Funkce duální obrazovky softwaru Capture NX2 umožňuje rozšíření pracovní plochy a čtyři plně uživatelsky nastavitelné pracovní plochy, – Browser (Prohlížeč), Metadata, Multi Purpose (Univerzální) a Edit (Úpravy) – umožňují plně přizpůsobit výběr nástrojů, vytvořit vlastní klávesové zkratky a rychle přepínat mezi jednotlivými pracovními plochami bez jakékoli ztráty dat.

Kontrolní body selektivní aplikace úprav umožňují snadno zvýšit subjektivní ostrost snímků (Unsharp mask, neostrá maska) nebo naopak rozostřit zvolené oblasti (Gaussian Blur, Gaussovské rozostření), a lze je použít v kombinaci s prakticky libovolným nástrojem včetně nástrojů D-Lighting (Nastavení kontrastu), Brightness (Nastavení jasu), Color (Nastavení barevného podání), Focus (Nastavení doostřování), Correction (Korekce optických vad zobrazení) a Noise Reduction (Redukce šumu). Prováděné úpravy tak lze jednoduchým kliknutím myší aplikovat na celý snímek nebo pouze na zvolené části snímku, bez nutnosti tvorby přesných masek výběrů.

Rozšířená Správa snímků: množství využitelných štítků a hodnocení s podporou standardů XMP a IPTC usnadňuje označování a třídění snímků a poskytuje bezproblémový přechod mezi programy ViewNX, Adobe Bridge a operačním systémem Windows Vista.

Zpět na předchozí stránku.