NIKON WU-1b bezdrátový adaptér pro Nikon D600

Výrobce:Nikon
Objednací kód:VWA102BU
Kód výrobce:VWA102BU
NIKON WU-1b bezdrátový adaptér pro Nikon D600 - Bezdrátový mobilní adaptér WU-1b je adaptér USB, který umožňuje navázat bezdrátové spojení mezi určenými digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon a chytrými mobilními zařízeními. Adaptér lze použít k přenosu snímků a videosekvencí přímo do telefonu smartphone nebo tabletu, resp. k dálkovému ovládání jednooké zrcadlovky pomocí chytrého zařízení.
Záruka: 24 měsíců
Naše cena: 1 555 Kč vč. DPH
1 285 Kč bez DPH
Dostupnost:obvykle do 2.dne
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Početks

S tímto adaptérem můžete bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, snadno přenášet snímky: nemusíte se připojovat k externímu přípojnému bodu Wi-Fi a adaptér je napájen z fotoaparátu. Ať již chcete odesílat snímky a videosekvence na chytré zařízení pro možnost jejich sdílení, nebo je přenášet z důvodu uvolnění místa na paměťové kartě ve fotoaparátu, můžete tak činit zcela jednoduše.

Adaptér rovněž umožňuje dálkové ovládání jednookých zrcadlovek. Jde o praktické příslušenství například v případech, kdy chcete pořídit autoportrét nebo před fotografováním zkontrolovat obraz na rozměrnějším monitoru tabletu.

Zpět na předchozí stránku.